طراحی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خوش آمدید
  4. chevron_right
  5. طراحی

طراحی، پیش نیاز و پایه و اساس هر فعالیت بصری است. روند و مباحث این دوره به دو بخش طراحی خطی و طراحی با سایه روشن تقسیم شده است. پس از آشنایی با مراحل طراحی، طراحی از موضوعات مختلف به صورت ساده و خطی آغاز می­شود. ابتدا روش­های ساده کردن، اندازه­گیری و امکانات ابزارهای مختلف ارائه  و پس از توانایی به کار­گیری  خط در حوزه طراحی، امکانات ابزارها در زمینه ایجاد سایه روشن مطرح می­شود. و به طور کلی مطالعه تناسبات، حجم­پردازی، نور و سایه، تنوع بافت و جنسیت از مباحث اصلی این دوره است.

در این دوره به دلیل وجود پیوستگی مطالب، مباحث از سطح مقدماتی شروع و تا سطح پیشرفته ادامه پیدا خواهد کرد. نکته مهم این که پایان دوره به معنای پایان آموزش نیست و پیشرفت هنرجو وابسته به تمرکز و جدیت در کار کلاس و انجام تمرینات است.

هنرجویان در هر هفته باید تمرین­های کافی بر اساس نکات فراگرفته در کلاس را انجام دهند. آن­ها می­بایست از هر چیزی که در اطراف خود می­بینند طراحی کنند و در طراحی روی تمرین اصلی خود در آن مقطع تمرکز کنند.

لوازم مورد نیاز برای شروع این دوره مداد طراحی B2,HB,H2  کاغذ طراحی A3، تخته شاسی A3، مدادتراش و پاک کن خواهد بود. دیگر لوازم مورد نیاز در طی دوره اعلام خواهد شد.

روزهای برگزاری کلاس:

پس از تکمیل ظرفیت متعاقبا اعلام خواهد شد

 مدرس: مریم خرمی

 

 


 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست